Oferta pracy

Lider Zespołu Magazynowego

TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, wykonanie i nadzór nad operacjami magazynu podczas danej zmiany

  • Zapewnienie terminowych załadunków, rozładunków, transferu i alokacji palet w regały wysokiego składowania lub zapewnienie terminowych napraw i mycia opakowań zwrotnych oraz obrotu opakowaniami (w zależności od objętej zmiany)

  • Nadzór nad pracownikami i dbałość o bezpieczeństwo pracy, wysoką jakość procesu oraz wydajność zgodnie z wytycznymi przełożonego

  • Zapewnienie płynności transportu wewnątrz magazynu i nadzór nad poprawnym rozlokowaniem towarów w lokalizacjach z zachowaniem optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej

  • Szkolenia stanowiskowe i rozwojowe Operatorów wózków widłowych

  • Udział w inwentaryzacji

  • Dbałość o sprzęt i utrzymanie porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Umiejętność planowania, organizowania i koordynowania pracy zespołu

  • Dobra obsługa komputera i znajomość Excel

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6:00 – 14:00 i 14:00-22-00

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bezpieczne warunki pracy

  • Coroczną waloryzację wynagrodzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta lunchowa

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Toyota Tsusho Corporation, która została założona w 1948 roku. Toyota Tsusho Europe SA jest znaczącą firmą handlową na świecie. Oferuje produkty i usługi m.in. dla przemysłu samochodowego. Na Polskim rynku działamy od 2000 roku.

Przewiń do profilu firmy