Logo Pracuj.pl

Lider Zespołu Magazynowego

TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, wykonanie i nadzór nad operacjami magazynu oraz procesami mycia i napraw opakowań zwrotnych podczas danej zmiany
  • Zapewnienie terminowych napraw i mycia opakowań zwrotnych oraz obrotu opakowaniami
  • Nadzór nad pracownikami i dbałość o bezpieczeństwo pracy, wysoką jakość procesu oraz wydajność zgodnie z wytycznymi przełożonego
  • Zapewnienie płynności transportu wewnątrz magazynu i nadzór nad poprawnym rozlokowaniem towarów w lokalizacjach z zachowaniem optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej
  • Szkolenia stanowiskowe i rozwojowe podległych pracowników
  • Udział w inwentaryzacji
  • Dbałość o sprzęt i utrzymanie porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Umiejętność planowania, organizowania i koordynowania pracy zespołu
  • Dobra obsługa komputera i znajomość Excel
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6:00 – 14:00 i 14:00-22-00

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Coroczną waloryzację wynagrodzeń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • karta lunchowa

TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Toyota Tsusho Corporation, która została założona w 1948 roku. Toyota Tsusho Europe SA jest znaczącą firmą handlową na świecie. Oferuje produkty i usługi m.in. dla przemysłu samochodowego. Na Polskim rynku działamy od 2000 roku.

Lider Zespołu Magazynowego, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)