Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Magazynowego – Brygadzista – Team Leader

  • Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla branży e-commerce na terenie całej Europy, w tym szytych na miarę, kompleksowych, wielokanałowych rozwiązań logistycznych i dystrybucyjnych B2C.

    Największy udział w portfolio klientów Ingram Micro mają branże modowa, home & living, kosmetyczna oraz elektroniczna. Firma oferuje szeroki zakres zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań fulfilment, wspierających procesy sprzedażowe.

    Aktualnie, w związku z otwarciem nowej inwestycji w Goleniowie, dla jednej z większych grup modowych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Posiadasz umiejętności przywódcze, będąc jednocześnie doskonałym graczem zespołowym? Jesteś na etapie poszukiwania nowych wyzwań zawodowych? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę pracy! Jako Lider Zespołu Magazynowego będziesz odpowiedzialny za zarządzanie podległym zespołem pracowników magazynowych. Miejsce pracy – nasz magazyn – znajduje się w Łozienicy, w Goleniowskim Parku Przemysłowym

    Obowiązki:
    • Zarządzanie podległym zespołem, dokonywanie ocen, przekazywanie informacji zwrotnej, motywowanie
    • Wdrażanie i ocena dziennych norm dotyczących wydajności pracy
    • Kontrola przyjmowanych na magazyn produktów (kontrola jakości, kontrola ilościowa)
    • Przyjęcie towaru (rozlokowywanie towaru, przypisywanie lokalizacji itd.)
    • Wysyłka towaru (komisjonowanie, sortowanie, pakowanie itd.)
    • Inwentaryzacja (sprawdzanie lokalizacji produktów, kontrola jakości, wyjaśnianie błędów itd.)
    Wymagania:
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem min 1 rok
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- mile widziane
    • Otwartość i komunikatywność, umiejętność budowanie relacji z pracownikami
    • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
    • Niezawodność i elastyczność
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny wymiar godzin)
    • Pracę na magazynie z lekkimi artykułami odzieżowymi
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
    • Ergonomiczne, klimatyzowane i zmodernizowane środowisko pracy
    • Premię uzależnioną od wyników pracy oraz dodatek sezonowy
    • Bogaty pakiet benefitów socjalnych (m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, bezpłatny transport, karta sportowa)
    • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie

    Jesteś zainteresowany?
    Złóż swoją aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.

    Czekamy na Twoją aplikację!

    Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: www.pl.ingrammicro.eu