Oferta pracy

Lider Zespołu Magazynowego

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem w oparciu o wartości;

  • motywowanie zespołu;

  • monitorowanie i usprawnianie procesów w ramach świadczonych usług wsparcia IT;

  • dbanie o poprawność i jakość świadczonych usług;

  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów w zakresie świadczonej usługi;

  • tworzenie, wdrożenie i utrzymanie standardów najwyższej jakości obsługi;

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem;

  • umiejętności koordynacji działań wieloosobowego zespołu;

  • bardzo dobrych zdolności organizacyjnych, analitycznych oraz planistycznych;

  • umiejętności podejmowania ważnych decyzji (w oparciu o fakty, także pod presją czasu);

  • wysokich umiejętności interpersonalnych, umiejętności współpracy z różnymi osobami (klienci, współpracownicy, zespół).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia;

  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej;

  • bardzo dogodną lokalizację i bezpłatny parking;

  • miłą atmosferę w pracy, gdzie Twoje zaangażowanie i chęci są doceniane;

  • Możliwość budowania przyjaznej kultury i środowiska pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy