Oferta pracy

Lider Zespołu Magazynowego

Grupa FIEGE Polska

  • Gorzów Wielkopolski, Szczecińska 51, Gorzów Wielkopolski

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zarządzał małym zespołem pracowników magazynu,

  • Będziesz wspierał rozwój swojego zespołu i jego wyników,

  • Będziesz kontrolować i nadzorować przebieg pracy na magazynie,

  • Będziesz gwarantował przestrzeganie procedur organizacyjnych oraz utrzymywanie standardów bezpieczeństwa,

  • Będziesz doskonalił procesy magazynowe oraz organizację pracy w ramach swojego obszaru,

  • Będziesz wykonywał zadania związane z operacjami magazynowymi.

Nasze wymagania

  • Znasz zasady funkcjonowania magazynu,

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Potrafisz działać dynamicznie,

  • Mobilizujesz innych dzięki swoim zdolnościom komunikacyjnym i kierowniczym,

  • Masz w sobie ducha pracy zespołowej,

  • Umiesz pracować w arkuszach Excel,

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - mile widziane.

To oferujemy

  • Współpracę z międzynarodowym Klientem w nowoczesnym magazynie,

  • Kompleksowe i skuteczne wdrożenie w nowe obowiązki,

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji w ramach cyklu szkoleń Akademii Rozwoju FIEGE,

  • Miejsce pracy, gdzie relacje i dobra atmosfera są priorytetem,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przejrzysty system premiowy,

  • Szeroką gamę benefitów, w tym: opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, bony i paczki świąteczne, MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FIEGE TO PRACODAWCA DLA MNIE

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Dzięki naszej pasji do tworzenia wartości dla naszych klientów, staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Przewiń do profilu firmy