Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu Magazynu

Exertis Global Operations

  • Rokicińska 168, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rokicińska 168

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w codziennym zarządzaniu operacjami magazynowymi,

  • Zarządzanie zespołem Magazynierów w wymaganym zakresie, m.in. koordynowanie pracy Magazynu zgodnie z wewnętrznymi procedurami i wymaganiami klienta,

  • Monitorowanie i utrzymanie standardów BHP oraz dbałość o porządek,

  • Zapewnienie skutecznego i kompletnego przekazania / zakończenia pracy zmiany w Magazynie,

  • Proaktywne zarządzanie jakością przychodzącą i wychodzącą,

  • Zastępstwo pracowników Magazynu w razie nieobecności / urlopów,

  • Odpowiadanie na wszelkie zapytania wewnętrzne / zewnętrzne dot. Magazynu; bycie kluczowym kontaktem pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami,

  • Zapewnienie przestrzegania procedur i wdrażania najlepszych praktyk w całym obszarze Magazynu,

  • Uczestnictwo w nowych wdrożeniach, gdzie wymagane są zmiany w procesach Magazynowych,

  • Określanie potrzeb szkoleniowych i utrzymanie odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Magazynu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w pracy przy Magazynie o dużym natężeniu pracy,

  • Umiejętności językowe: polski – biegła znajomość, angielski – komunikatywna znajomość (w mowie i w piśmie),

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel) – warunek konieczny,

  • Doświadczenie w pracy w SAP lub innych systemach ERP (dodatkowy atut),

  • Aktualne uprawnienia UDT,

  • Dobre umiejętności organizacyjne i administracyjne, w tym umiejętność ustalania priorytetów i dbałości o szczegóły.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • program rekomendacji pracowników

  • Umowa o pracę

  • Pełen etat

  • Program wsparcia pracowników

Jesteśmy firmą o wartości kilkunastu milionów euro, która stale się rozwija i jest częścią grupy DCC Plc. Nasze główna działalność to zarządzanie łańcuchem dostaw. Naszymi klientami są znane na rynku międzynarodowym marki, głównie z obszaru produkcji technologii. Nieustannie rozwijamy innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, a także nasze relacje z klientami – zarówno nowe kontrakty, jak i istniejące, wieloletnie relacje biznesowe.

Współpracujemy z firmami każdej wielkości i z każdej branży, w tym z sektora technologicznego, elektroniki użytkowej, przemysłowego, medycznego i farmaceutycznego. Prowadzimy działalność w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Współpracujemy z tysiącami dostawców na całym świecie i posiadamy międzynarodową sieć logistyczną obejmującą sześć kontynentów. Jesteśmy liderem w projektowaniu i obsłudze profesjonalnych łańcuchów dostaw materiałów i jesteśmy jedyną firmą świadczącą usługi w zakresie łańcuchów dostaw, która może zarządzać kosztami, kapitałem i złożonością procesów dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy