Oferta pracy

Lider Zespołu Magazynu / Warehouse Supervisor

AL FAKHER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Logistyczna 31, Grodzisk Mazowiecki
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Logistyczna 31

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy magazynu m.in. przez nadzór nad prawidłowym przebiegiem transportu, odbioru i przekazania towarów

  • Koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

  • Koordynowanie funkcjonowania magazynu i logistyki wewnętrznej z pozostałymi działami w firmie

  • Dbanie o prawidłowe przechowywanie towarów (w tym towarów niebezpiecznych)

  • Zarządzanie i prowadzenie ewidencji odpadów

  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu (kilka osób)

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji oraz bieżąca weryfikacja zgodności stanów magazynowych

  • Definiowanie, zarządzanie i optymalizowanie procesów w zgodzie z ideą ciągłego doskonalenia

  • Dbanie o utrzymanie porządku na magazynie zgodnie z systemem 5S

  • Przygotowywanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Realizowanie wskaźników KPI w podległych obszarach

  • Aktywne uczestniczenie w planowaniu dostaw - wpływanie na programy i wolumeny dostaw w oparciu o dostępną siłę roboczą i możliwości magazynowe, uwzględniając koszty magazynowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku logistyka lub pokrewne

  • 4-5 lat pracy zawodowej na stanowisku związanym z zarządzaniem pracownikami w obszarze gospodarki magazynowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca efektywną komunikację

  • Znajomość standardowych koncepcji i praktyk w magazynie lub środowisku magazynowym (przyjęcia, transfery, zwroty, wydania)

  • Wiedza z zakresu przechowywania towarów niebezpiecznych (ADR)

  • Znajomość systemów klasy ERP (Navision)

  • Dobre umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet świadczeń pracowniczych obejmujący między innymi opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, ZFŚS

  • Roczna premia (zależna od rocznych wyników firmy i wyników indywidualnych)

  • Miła i przyjazna atmosfera pracy

  • Ogólnodostępny parking dla pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Al Fakher jest światowym liderem na rynku wyrobów tytoniowych do fajki wodnej. Z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zatrudnia ponad 1000 osób w sieci produkcji i dystrybucji oraz eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów na całym świecie.

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko Lider Zespołu Magazynu / Warehouse Supervisor.

Przewiń do profilu firmy