Oferta pracy

Lider zespołu mechaników

HR WISE sp. z o. o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzór oraz koordynacja pracy podległego zespołu (15 osób m.in: mechaników, inżynierów)

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Zespołu Inżynierów

  • Planowanie czasu pracy pracowników

  • Tworzenie ofert handlowych dla Klienta pod kątem realizacji usługi

  • Komunikatywność, bezpośredni kontakt z Klientem i ustalanie zakresu prac

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem mechaników

  • Doświadczenie w dziale UR jako inżynier mechanik min. 3 lata

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Pakiet medyczny Medicover

  • Premie miesięczne oraz premie motywacyjne

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i stałego rozwoju

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Przewiń do profilu firmy