Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Zespołu Merchandisingowego

Target PRO

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac merchandisingowych u kluczowych klientów

  • rekrutacja oraz zatrudnianie i wdrażanie Merchandiserów

  • realizacja zadań kontrolno-audytowych na powierzonym terenie

  • organizacja zastępstw w lokalizacjach na powierzonym terenie

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Regionu, w tym: zadania rozwojowe, wdrażanie nowych projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Merchandiser Stacjonarny, Merchandiser Mobilny, Supervisor) w tym zarządzanie zespołem

  • sumienność, dokładność

  • proaktywność, operatywność

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • gotowość do pracy w terenie

  • aktualna książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury terenowej

  • współpraca z największymi firmami z branży FMCG

  • zatrudnienie na umowę zlecenie w wymiarze 168h miesięcznie

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)

Target PRO

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 19 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój, Starbucks.

Zatrudniamy ponad 700 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Przewiń do profilu firmy