Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Zespołu Należności

CIECH SERVICES SP. Z O.O. O firmie

  • Fordońska 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

CIECH SERVICES SP. Z O.O.

Fordońska 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem AR

  • dbanie o utrzymanie wysokich standardów pracy z zachowaniem ustalonego harmonogramu

  • zapewnienie wskazówek technicznych i wsparcia członkom zespołu

  • motywowanie i wspieranie podwładnych w celu osiągnięcia założonych celów oraz poziomu efektywności (KPI, SLA)

  • przygotowywanie i weryfikacja uzgodnień ksiąg pomocniczych do uzgodnień kont księgi głównej

  • zarządzanie dokumentacją działu należności

  • odpowiedzialność za zgodność powierzonych obszarów z określoną polityką rachunkowości oraz innymi uregulowaniami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi

  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem okresu księgowego w ramach powierzonego procesu

  • wspieranie modelu zarządzania strumieniem wartości w dziale należności, udział w projektach dotyczących poprawy efektywności procesu

  • odpowiedzialność za przygotowanie raportów dla klienta oraz przełożonego

  • zapewnianie przestrzegania procedur w podległym dziale

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy w zakresie rozrachunków i kontroli należności

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne wykorzystywane w kontekście kontaktów biznesowych na różnych poziomach w organizacji

  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość SAP, Comarch

  • doświadczenie w obszarze przenoszenia procesów

  • doświadczenie w środowisku SSC

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kartę sportową

  • rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy