Oferta pracy

Lider Zespołu Off-Price

Goldman RecruitmentO firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego klienta, nowo otwieranego konceptu sklepów typu off-price, poszukujemy kandydatów na Lidera Zespołu Off-Price.
Lider Zespołu Off-PriceNumer ref.: 192170/6908

Opis stanowiska:

  • wsparcie w zarządzaniu zespołem sprzedaży: delegowanie i rozliczanie z zadań,
  • wspieranie kadry managerskiej,
  • kontakt z klientem,
  • motywowanie do realizacji planów sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za zgodną ze standardami ekspozycje towaru oraz wizerunek salonu.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sklepem,
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej,
  • wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne,
  • dynamizm, nastawienie na sukces.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
  • możliwość udziału w projekcie budowania nowego konceptu,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju i awansów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne