Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider zespołu opiekunów kluczowych klientów

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

    Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
    Miejsce pracy: Gdynia
    Pion Szkoleń Asseco Data Systems SA

    Zakres obowiązków

    Zadania w obszarze sprzedaży produktów i usług szkoleniowych

    • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie relacji z przydzielonymi klientami
    • Identyfikowanie i analiza potrzeb klientów oraz konstruowanie indywidualnych ofert
    • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z klientami
    • Prowadzenie spotkań oraz prezentacji
    • Osiąganie celów sprzedażowych w oparciu o pracę z przydzielonymi klientami
    • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    • Współpraca z pozostałymi pracownikami w zakresie wprowadzania nowych produktów do oferty
    • Raportowanie i ewidencja wykonywanych zadań w systemach informatycznych

    Zadania w obszarze kierowania zespołem sprzedaży

    • Planowanie aktywności członków zespołu sprzedaży
    • Koordynowanie, nadzorowanie i wspieranie procesów sprzedażowych prowadzonych przez członków zespołu sprzedaży
    • Doskonalenie członków zespołu sprzedaży w zakresie prowadzenia procesów sprzedażowych
    • Dbałość o osiąganie celów sprzedażowych zespołu sprzedaży
    • Raportowanie i rozliczanie sprzedaży wygenerowanej przez zespół sprzedaży

    Wymagania:

    • 3- letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług szkoleniowych lub usług IT
    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi
    • Umiejętność posługiwania się systemami klasy CRM na poziomie średniozaawansowanym
    • Umiejętności korzystania z aplikacji Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym
    • Znajomość rynku szkoleń dla biznesu
    • Sumienność w dążeniu do rezultatów
    • Dbałość o rozwój relacji z klientami
    • Umiejętności komunikacji interpersonalnej

    Mile widziane:

    • Płynna znajomość j. angielskiego
    • Znajomość systemu Microsoft Dynamics CRM
    Warunki zatrudnienia

    Zapewniamy bezpieczeństwo

    Rozwój zawodowy

    Różne dodatki

    Zobacz czym się zajmujemy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

    Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.