Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu

  • Opole, opolskie
  • Kierownik
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego zrzeszającą blisko 700 Ekspertów Finansowych w ponad 100 lokalizacjach na terenie całej Polski. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycji i ubezpieczeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

    Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

    Miejsce pracy: Opole

    Co zyskujesz:

    • możliwość osiągnięcia ponadprzeciętnego wynagrodzenia, niezależnie od trendów rynkowych,
    • dużą autonomię w zakresie realizowanych działań,
    • indywidualnie określany czas pracy,
    • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe,
    • atrakcyjną ofertę najmu i leasingu samochodów oraz dofinansowanie do: ubezpieczenia zdrowotnego i grupowego, MultiSport, nauki języka obcego,
    • atrakcyjne konkursy dla pracowników.

    Zadania, jakie przed Tobą stawiamy:

    • bycie liderem sprzedażowym w Oddziale,
    • pomoc w rozbudowywaniu struktury sprzedażowej,
    • wsparcie Dyrektora Oddziału w motywowaniu i rozwijaniu kompetencji sprzedażowych zespołu,
    • dbanie o wysoki poziom standardów obsługi klienta zgodny z polityką i procedurami firmy,
    • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,
    • jesteś ambitny i cechują Cię zdolności przywódcze pomocne w pracy z zespołem,
    • jesteś przedsiębiorczy i silnie nastawiony na realizację celów,
    • masz bardzo dobrą organizację czasu pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.