Oferta pracy

Lider Zespołu

XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.

1L

Osła (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Realizował zadania operacyjne zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji w jednym z obszarów: przyjmowanie towaru, pobieranie towaru, kompletowanie zamówień, pakowanie, obsługa zwrotów, zapewnienie zgodności stanów magazynowych.

  • Wspierał kierownika przy planowaniu, organizowaniu i nadzorowaniu pracy podległego zespołu Pracowników oraz sprawował bieżącą kontrolę nad realizacją powierzonych im zadań.

  • Koordynował pracę podległego zespołu.

  • Wspierał kierownika w zapewnieniu ciągłości operacji magazynowych oraz w przestrzeganiu obowiązujących norm i procedur.

  • Uczestniczył w realizacji koncepcji i projektów ciągłego doskonalenia w obszarze pracy. Proponował i wdrażał usprawnienia w obszarach magazynowych.

  • Ściśle współpracował z kierownikiem danego obszaru oraz raportował zgodnie z potrzebami przełożonych.

  • Wspierał zespół w utrzymaniu kultury bezpieczeństwa, a także w utrzymaniu ładu i czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Masz wiedzę oraz praktyczną znajomość zarządzania procesami. Doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji będzie dodatkowym atutem.

  • Wiesz jak obsługiwać pakiet MS Office, a Twoja znajomość programu Excel jest na poziomie średniozaawansowanym.

  • Umiesz motywować i angażować podległy zespół.

  • Posiadasz umiejętność analizy i interpretacji wyników operacyjnych, pracy ze wskaźnikami KPI oraz podejmowania decyzji w oparciu o dane.

  • Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu. Posiadasz umiejętność skutecznego komunikowania się z grupą co najmniej 20 współpracowników.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowi dla Ciebie wyzwania.

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, również w nocy i w weekendy.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw języków angielskiego lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO.

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy.

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym ciepłe posiłki na miejscu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • prezenty na święta

  • stołówka

Należymy do Grupy XPO - światowego lidera w branży TSL, posiadającego około 1500 oddziałów w ponad 30 krajach i zatrudniającego prawie 100 000 pracowników. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 13 lat. Posiadamy oddziały logistyczne w dużych centrach logistycznych w Polsce i zatrudniamy ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy