Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Planistów

  • Małopolskie, łódzkie
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Małopolskie 28420/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie pracy planistów produkcji, przygotowywanie raportów i wprowadzanie działań zmierzających do ciągłej redukcji poziomu stanów magazynowych przy zachowaniu ciągłości produkcji.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive z okolic Częstochowy.

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Koordynowanie planowania produkcji
    • Nadzorowanie pracy zespołu planistów produkcji
    • Planowanie produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców, zasobów ludzkich i możliwości produkcyjnych zakładu
    • Przygotowywanie raportów wymaganych przez Kierownika Logistyki
    • Analizowanie zamówień Klientów i dbanie o prawidłowe harmonogramowanie
    • Nadzorowanie wyznaczonych planów działań i audytów w obszarze produkcji
    • Zapewnienie realizacji zamówień w wyznaczonym terminie
    • Współpracę z działem produkcji, technologii, logistyki i zakupów
    • Monitorowanie poziomu materiałów i zapasów oraz utrzymywanie ich właściwego poziomu

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek związany z Logistyką lub Zarządzaniem i Organizacją Produkcji
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane z branży Automotive)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy)
    • Bardzo dobra znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Excel
    • Zdolności organizacyjne
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Umiejętność analitycznego myślenia

    Oferujemy

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Bardzo dobre warunki pracy
    • Praca w zgranym zespole w sprzyjającej atmosferze

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page