Oferta pracy

Lider Zespołu Produkcji

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Innowacyjna 4

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego przy zapewnieniu wymagań jakościowych i bezpieczeństwa;

  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie planu produkcji;

  • Identyfikacja i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych poprzez podejmowanie działań natychmiastowych, korygujących i prewencyjnych;

  • Zarządzanie zespołem Pracowników (organizowanie pracy zespołu, organizowanie pracy zastępczej w sytuacjach awaryjnych, dbanie o rozwój kompetencji podległego zespołu);

  • Organizacja codziennych spotkań z podległymi pracownikami, organizacja spotkań GEMBA;

  • Wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym;

  • Prowadzenie dokumentacji procesowej, raportowanie wyników;

  • Zgłaszanie awarii w systemie SAP;

  • Realizacja działań w zakresie 5S, TPM, AM, Kaizen itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Umiejętność organizacji czasu pracy;

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;

  • Silne zorientowanie na realizację celów;

  • Sprawna obsługa komputera i pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word);

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa Pracy i BHP;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w strukturach BSH;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi