Lider zespołu produkcji

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

  • Prosta 21, Łozienica (pow. goleniowski)
    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy podległego zespołu

  • Realizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi, zgodnie z obwiązującymi standardami

  • Zarządzanie podległym zespołem w celu utrzymania ciągłości produkcji

  • Kontrolowanie pracy podległego zespołu, zapewnienie im odpowiedniego wsparcia oraz reagowanie na pojawiające się niezgodności

  • Dbałość o dokumentację związaną z realizacją zleceń produkcyjnych

  • Bieżąca analiza wskaźników i raportowanie wyników

  • Wdrażanie do pracy nowych osób, organizowanie pracy swoim pracownikom, zapewnienie im wszelkich informacji i narzędzi niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych

  • Dbanie o odpowiednią komunikację i atmosferę w zespole

  • Współpraca z innymi działami firmy, np. z kontrolerami jakości, planistami w celu optymalizacji procesów produkcyjnych i podnoszenia wydajności pracy na podległym obszarze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Zorientowanie na wynik i umiejętność pracy z celem

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Chęć rozwoju i otwartość na nowe rozwiązania

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Premię miesięczną do 15%

  • Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem

  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, od poniedziałku do piątku w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość zakupu sprzętów Boscha ze zniżką nawet do 40%

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Przewiń do profilu firmy