Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu Produkcyjnego

Mondelēz International w Polsce

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego zgodnie z agendą QCDSM

  • Prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktu w swoim obszarze

  • Raportowanie wyników produkcji oraz kontrola odchyleń roboczogodzin, surowców, opakowań i półproduktów w odniesieniu do standardu

  • Monitorowanie pracy podległych pracowników w zakresie zgodności z założonymi celami i obowiązującymi procedurami

  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię na obszarach, redukujących straty

  • Wspieranie Line Lidera w realizacji celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Znajomości narzędzi Lean Manufacturing

  • Znajomość technologii produkcji spożywczej mile widziana

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym

  • Umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny miesięczny system premiowy

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia do fabryki w Bielanach Wrocławskich oraz z innych wybranych miejscowości m.in. Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Strzelin, Niemcza, Henryków, Ziębice, Żórawina, Łagiewniki, Kobierzyce

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed

  • Ubezpieczenie na życie Generali

  • Karta Multisport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwości rozwoju

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Okolicznościowe paczki z produktami firmy

  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy

  • 50% dofinansowania do posiłków na kantynie pracowniczej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • nagrody jubileuszowe

Mondeléz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działającą w ponad 80 krajach, zatrudniającą około 80 000 osób na całym świecie, a nasze marki są sprzedawane w około 165 krajach.

Dzięki naszemu portfolio marek, takich jak ciastka Oreo i BelVita, czekoladki Cadbury Dairy Milk i Milka oraz gumę do żucia Trident, jesteśmy światowym liderem w produkcji ciastek i cukierków oraz drugą co do wielkości firmą na świecie w produkcji czekolady i gumy do żucia.

Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondeléz?

Wgryź się w naszą ofertę!

Przewiń do profilu firmy