Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Produkcyjnego

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Job Description

    Danfoss to światowej klasy dostawca hydrauliki siłowej, produktów z zakresu ogrzewnictwa i ciepłownictwa, chłodnictwa i klimatyzacji a także przetwornic częstotliwości do silników i komponentów automatyki przemysłowej. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów w budownictwie, rolnictwie, przemyśle i innych obszarach. W zakładach Danfoss Power Solutions zlokalizowanych na terenie Bielan Wrocławskich produkujemy wysokiej jakości komponenty hydrauliczne pozwalające opracowywać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pojazdy typu "off-highway" (wolnobieżne) mogą pchać, ciągnąć, napędzać, podnosić i przewozić z zapewnieniem precyzji, mocy i ogromnej wydajności.

    Obecnie poszukujemy Lidera Zespołu Produkcyjnego, który będzie odpowiadać za zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym (obszar obróbki, ok. 50 osób) oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesu produkcyjnego pod względem zasad bezpieczeństwa, parametrów jakościowych i ilościowych.
    Bielany Wrocławskie, Polska
    Obowiązki:
    • kierowanie zespołem, nadzorowanie terminowości oraz poprawności pracy w celu zapewnienie realizacji celów produkcyjnych,
    • zarządzanie czasem pracy podległych pracowników produkcyjnych (wyznaczanie urlopów, zlecanie godzin nadliczbowych),
    • zapewnienie dyscypliny pracowników i standardów 5S na stanowiskach pracy,
    • koordynowanie procesem wdrożenia nowego pracownika, nadzór nad realizacją szkolenia stanowiskowego,
    • motywowanie i rozwój kompetencji pracowników (tworzenie planów szkoleń, aktualizacja matryc umiejętności technicznych pracowników, organizacja egzaminów weryfikujących kompetencje stanowiskowe),
    • monitorowanie i raportowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego,
    • współpraca z technologami, planistami, pracownikami jakości, liderami z innych obszarów w obrębie struktury Value Stream w zakresie realizacji procesu produkcji.
    Wymagania:
    • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku lidera zespołu lub brygadzisty w firmie produkcyjnej,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • wiedza z zakresu zarządzania produkcją (wskaźniki produkcyjne, narzędzia do rozwiązywania problemów),
    • umiejętności zarządzania i motywowania zespołu,
    • silne nastawienie na zadania, determinacja w realizacji celów,
    • poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo pracowników,
    • umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych oraz pod presją czasu,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
    • zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań.
    Znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem i doświadczenie w pracy z programem SAP będą dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczną,
    • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • ubezpieczenie na życie,
    • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dodatkowy indywidualny program emerytalny.
    Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.The position will be closed down once we have found the right candidate.
    Company Profile
    Watch how Danfoss is Engineering tomorrow, here.