Lider Zespołu Produkcyjnego

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 05.03.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Jeżeli jesteś specjalistą głodnym sukcesu, masz plan na siebie i potencjał do rozwoju w kierunku stanowisk kierowniczych, ta rola jest stworzona dla Ciebie!

    Nasz Klient - międzynarodowa firma z sektora FMCG, poszukuje ambitnych kandydatów otwartych na naukę oraz dojrzałych biznesowo na stanowisko:

    (woj. mazowieckie)

    LP/WAW/0219
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Miejsce pracy: ok.70km od Warszawy

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (ponad 30 osób), organizacja i kontrola działań
    • Analizowanie wyników produkcji, zarządzanie zmianą produkcyjną, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych
    • Koordynowanie pracy zespołu, delegowanie zadań, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników
    • Prowadzenie grup projektowych lub uczestnictwo w projektach (także międzynarodowych)
    • Realizację planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości
    • Wdrażanie i egzekucję standardów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean Manufacturing

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne
    • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w obszarze zarządzania produkcją
    • 3-5 lat doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem produkcyjnym
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
    • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
    • Umiejętność motywowania i rozwoju pracowników, budowania zespołów, podejście biznesowe
    • Znajomość filozofii Lean oraz programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • Inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy
    • Otwartość na pracę w systemie 4-brygadowym

    Oferta:

    • Możliwość rozwoju w w strukturach międzynarodowej firmy
    • Pakiet benefitów
    • Rozbudowany program szkoleniowy prowadzony przez najlepszych specjalistów
    • Umowa o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl