Oferta pracy

Lider zespołu produkcyjnego

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5

Nowy Tomyśl

Poznaj nas

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie. Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
LIDER ZESPOŁU PRODUKCYJNEGO
W DZIALE NARZĘDZIOWNII

Zadania

  • Zarządzanie pracą operatorów maszyn i ślusarzy
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn oraz narzędzi wykorzystywanych przez operatorów maszyn
  • Nadzór nad prawidłowym przechowywaniem substancji niebezpiecznych i środków bhp
  • Optymalizacja procesów technologicznych w obrębie zarządzanego obszaru w celu zapewnienia konkurencyjności i minimalizacji kosztów wytworzenia

Oczekiwania

  • Min. rok doświadczenia w pracy w obszarze produkcyjnym ( mile widziane na stanowisku koordynującym pracę grupy)
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne ( obróbka skrawaniem)
  • Wiedzy z zakresu zarządzania produkcją ( wskaźniki produkcyjne, narzędzia jakościowe)
  • Umiejętności zarządczych oraz otwartości na wyzwania

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Dodatek za dojazd
    do pracy powyżej 30 km
    od PxCW
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karty multisport, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, pożyczki mieszkaniowe i inne.)
  • Udział w ciekawych
    projektach, w tym również
    projekty relokacji nowych
    maszyn i urządzeń
  • Możliwości rozwoju
    i szeroka oferta
    szkoleniowa

„Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy