Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Produkcyjnego

  • Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Tychy

    Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

    Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

    Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn.

    Do naszej fabryki w Tychach poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Lider Zespołu Produkcyjnego

    Główne zadania:

    • Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego i zapewnienie wykonania planu produkcyjnego
    • Przygotowywanie planów produkcyjnych we współpracy z Działem Logistyki
    • Monitorowanie i poprawa wyników podległego działu w aspekcie wyznaczonych celów,
      w tym: wydajności produkcji, jakości, terminowości produkcji
    • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój
      i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników
    • Koordynowanie szkoleń stanowiskowych pracowników
    • Efektywne zarządzanie powierzonym sprzętem i materiałami
    • Implementowanie usprawnień obowiązujących procesów w celu ich optymalizacji, poprawy bezpieczeństwa oraz jakości

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
    • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w obszarze zarządzania produkcją
    • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
    • Umiejętność motywowania i wspierania rozwoju pracowników, budowania zespołu
    • Znajomość narzędzi i technik Lean Manufacturing oraz praktyczne ich zastosowanie (5S, TPM, Visual Management, warsztaty Kaizen)
    • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
    • Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych oraz pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w środowisku produkcyjnym
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
    • Pakiet benefitów pracowniczych

    Jeżeli chcesz abyśmy brali Twoją kandydaturę pod uwagę w tej oraz przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb tej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres najbliższych 3 lat, zgodnie przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „RODO”