Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu Rekruterów (branża IT)

ITFS Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00014 000 netto (+ VAT) / mies.

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Jeżeli posiadasz już doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT, oraz potrafisz zarządzać ludźmi i chcesz dalej rozwijać swoją karierę w tym kierunku to ta oferta jest dla Ciebie! Chcesz podnosić swoje kompetencje i stanąć na czele 3 osobowego zespołu Rekruterów IT? Świetnie! W ITFS znajdziesz wiele interesujących projektów, zróżnicowanych stanowisk i branż dla których rekrutujemy. Ponadto będziesz pracować w wygodnym nowoczesnym biurze, ale jeśli wolisz pracować zdalnie to możesz skorzystać z atutów pracy hybrydowej (do 80% godzin tygodniowo). Twoim bezpośrednim przełożonym będzie Manager Rekrutacji, który czuwa nad Twoim rozwojem, podnoszeniem kompetencji i wspiera w realizacji celów. Możesz mieć realny wpływ na dalsze losy firmy, oraz będziesz współpracować bezpośrednio z Działem Handlowym współtworząc nasz wizerunek u Klientów.

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz znajomość specyfiki branży rekrutacji IT,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rekruterów,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość narzędzi i metod prowadzenia rekrutacji oraz direct search (np. LinkedIn, Boolean Search, X-ray Search),

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zagranicznym.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (na kierunkach takich jak psychologia, socjologia lub pokrewne),

  • znajomość sektora IT,

  • komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność w zakresie wprowadzania własnych rozwiązań,

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz logicznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • profesjonalne podejście do pracy i zachowanie norm etyki zawodowej.

To oferujemy

  • pracę w biurze w Gdyni z możliwością pracy hybrydowej (do 80% czasu tygodniowo),

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, B2B),

  • wielopoziomowe wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków w postaci prowizji i premii uzależnionych od wyników,

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • udział w różnorodnych projektach oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań, sprzyjających rozwojowi firmy,

  • bezpośrednią współpracę z Działem Handlowym oraz Unit Managerem, który wspierać będzie Twój rozwój zawodowy,

  • udział w projektach dotyczących rozwoju firmy, w działaniach Employer Brandingowych oraz w tworzeniu Centrum Deweloperskiego,

  • szkolenia merytoryczne i konsultacje, podnoszące kompetencje z zakresu IT,

  • spotkania Scrum, które umożliwiają integrację zespołu oraz ustalenie wspólnych celów w realizacji projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

ITFS to polska firma, która od 2012 świadczy usługi w zakresie consultingu oraz rekrutacji Specjalistów IT. Obecnie zatrudniamy kilkuset konsultantów, z którymi realizujemy projekty na rynku polskim oraz zachodnioeuropejskim. Posiadamy biura w Gdyni oraz Warszawie, a także filię w Danii. O naszym profesjonalizmie świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia dla najlepiej rozwijających się firm w Polsce i Europie. Z dumą możemy pochwalić się, że zostaliśmy laureatami Financial Times FT1000 i Diamentów Miesięcznika Forbes 2020 i 2021. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą nasz zespół, inspirują nas do dalszego działania i chcą rozwijać się w branży IT.

Przewiń do profilu firmy