Oferta pracy

Lider zespołu

Paragon Siechnice Sp. z o.o.O firmie

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem produkcji na podległym obszarze

  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników

  • Motywowanie zespołu oraz budowanie dobrych relacji

  • Raportowanie produkcji

  • Szkolenie pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża medyczna lub automotive)

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania personelem

  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy i podległego personelu

  • Umiejętność komunikowania się, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność obsługi komputera tj. Excel, World.

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Praca w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed;

  • dofinansowanie do wakacji lub Multisport z ZFŚS;

  • możliwość rozwoju i zdobywania kompetencji w obszarze obróbki CNC;

  • pracę w przyjaznej atmosferze;

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Do Działu Produkcji szukamy obecnie osoby na stanowisko: Lider zespołu.

Przewiń do profilu firmy