Oferta pracy

Lider Zespołu

Timken Polska Sp. z o.o.

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynacja pracy zespołu oraz linii produkcyjnych (w ramach wydziału produkcyjnego)

  • Nadzorowanie przestrzegania procesu technologicznego

  • Odpowiedzialność za dyscyplinę i bezpieczeństwo pracy pracowników

  • Współpraca z łańcuchami pomocy i działem jakości

  • Rozwiązywanie problemów powstałych w czasie produkcji

  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji (w tym doświadczenie w roli lidera)

  • Wykształcenie średnie/średnie techniczne

  • Znajomość standardów produkcyjnych

  • Nastawienie na realizacje celów

  • Umiejętność obsługi komputera pakiet MS Office

  • Umiejętności organizacyjne, samodzielne podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład, na podstawie umowy o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy

  • Pakiet świadczeń socjalnych (ZFŚS)

  • Benefity: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,

  • Stołówkę pracowniczą na miejscu

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

  • Możliwość udziału w projektach/konkursach innowacyjnych, ergonomicznych

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! W 2019 roku sprzedaż Timkena wyniosła 3.8 miliarda USD. Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 42 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.