Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu Spedycji FTL z j. angielskim

XPO LogisticsO firmie

6 50010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań operacyjnych zespołu spedytorów,

  • Wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach

  • Wdrażanie rozwiązań w zakresie usług transportowych dla Klientów XPO

  • Realizacja usług transportowych dla Klientów XPO

  • Pozyskiwanie zleceń transportowych

  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji dla realizowanych usług

  • Budowanie długofalowej współpracy z Przewoźnikami

  • Dbałość o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

  • Współodpowiedzialność i realizacja założeń budżetowych

  • Wdrażanie i kontrola nowych projektów

Nasze wymagania

  • Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, swobodnie władające językiem angielskim, które świetnie odnajdują się w pracy z systemami IT, a przede wszystkim uwielbiają pracę w branży TSL.

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne zarobki dla najbardziej przedsiębiorczych (top 10 w Polsce)

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do nauki, pracowniczy program kapitałowy (PPK)

  • Dostęp do ogromnej, multikulturowej, międzynarodowej bazy szkoleń / warsztatów / treningów

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

  • Pracę w fajnym Zespole lubiących się ludzi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

XPO Logistics

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO, jednego z 5 największych globalnych dostawców rozwiązań zarządzania transportem. XPO dostarcza nowatorskie rozwiązania dla łańcucha dostaw dla niemal 70% firm z listy Fortune 100. Obsługujemy ponad 50000 Klientów, zatrudniamy 97000 Pracowników, w ponad 1500 lokalizacjach, w 30 krajach. Z 15500 pojazdami i 40000 naczepami, jesteśmy posiadaczami największej floty własnej w Europie. Stale pracuje z nami 10000 pojazdów podwykonawców, a ponad milion obsługuje naszych Klientów za pośrednictwem międzynarodowej sieci spedycyjnej, co czyni XPO drugą firmą spedycyjną na świecie.

Przewiń do profilu firmy