Oferta pracy

Lider zespołu sprzątającego

Holiday Park & ResortO firmie

  • Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski)

    Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie i koordynowanie prac porządkowych i utrzymaniowych w nadmorskich resortach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją (zakwaterowanie na terenie resortów bądź bardzo blisko)

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, planowanie i rozliczenie czasu pracy

  • Kontrolowanie satysfakcji Gości, identyfikacja problemów i wdrażanie programów naprawczych,

  • Rekrutacja podległego personelu, motywowanie,

  • Monitorowanie dostępności zapasów środków czystości,

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Gotowość pracy w nadmorskich resortach Holiday Park & Resort,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w zarządzaniu grupą personelu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej i zespołu,

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w spółce z wysoką renomą,

  • Darmowe zakwaterowanie,

  • Zniżki w lokalach gastronomicznych spółki,

  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie,

  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy