Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu Sprzedaży

Kornelia Łączkowska Firma Handlowo Usługowa ANGEL

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie struktury sprzedażowej (pozyskiwanie nowych konsultantek)

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym konsultantek AVON o rozproszonej strukturze

  • organizację szkoleń i spotkań dla zespołu

  • rozwój biznesu na Twoim terenie

  • promowanie marki kanałami tradycyjnymi oraz nowoczesnymi (praca online)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i zespołem o rozproszonej strukturze

  • umiejętności pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów online (Facebook, Instagram)

  • silną motywację do osiągania powierzonych zadań

  • ambicję do bycia liderem na rynku

  • wiedzę i pasję, którymi potrafisz zarażać innych

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość rozbudowy i rozwoju struktury sprzedażowej Konsultantek i Liderów Sprzedaży

  • wynagrodzenie uzależnione od wypracowanej premii sprzedażowej

  • duże możliwości rozwoju poprzez: udział w szkoleniach oraz indywidualny coaching

  • udział w konferencjach sprzedażowych

  • możliwość uzyskania dodatkowych benefitów związanych z wynikami sprzedaży (np. wyjazdy zagraniczne, samochód)

  • elastyczne możliwości współpracy – Ty decydujesz, w jakim zakresie z nami współpracujesz

  • pracę w przyjaznym zespole

O nas

Zachęcamy Cię do aplikowania, jeśli kochasz kosmetyki i bezpośredni kontakt z ludźmi.

W AVON relacje to przepis na biznes! Aplikuj jeśli chcesz być swoim szefem i mieć bezpośredni wpływ na to ile pracujesz i ile zarabiasz.

Lubisz pracować z ludźmi i umiesz budować relacje?

Oczekujesz samodzielności i realnego wpływu na wyniki swojej pracy?

Dołącz do nas, poczujesz się tu #ŚWIETNIE!