Oferta pracy

Lider Zespołu Sprzedaży D2D

SIEDLECCY MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator

Szukamy Lidera do zarządzania zespołem sprzedaży w branży fotowoltaicznej. Obecnie z uwagi na dotacje i systemy wsparcia, w Polsce jest boom na tego typu instalacje. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy rozbudować strukturę sprzedaży. Średnia wartość jednej instalacji to ok 20 tys zł co przy średniej prowizji ok 10% i nawet kilku klientach miesięcznie daje bardzo przyzwoite wynagrodzenie.

Obowiązki:

  • prowadzenie rekrutacji
  • wdrażanie nowych przedstawicieli
  • wizyty z przedstawicielami w terenie
  • raportowanie aktywności podległego zespołu
  • planowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • analityczny umysł
  • zaangażowanie i determinacja
  • doświadczenie w D2D

Oferujemy:

  • pakiet szkoleń podstawowych i eksperckich
  • sprawdzony system pozyskiwania klientów
  • wsparcie w przeprowadzaniu procesu rekrutacyjnego
  • nielimitowane wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B lub UZ
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy