Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Działamy na polskim rynku od 1998 roku specjalizując się w produkcji i sprzedaży karniszy i rolet wewnętrznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną na terenie Polski.
    Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

    Twoje obowiązki:

    • Bezpośredni kontakt i obsługa klientów
    • Sprzedaż wysokiej jakości karniszy i rolet wewnętrznych
    • Realizacja wytyczonych celów i planów sprzedażowych własnych oraz zespołu
    • Analiza i nadzór nad efektywnością pracy niewielkiego zespołu (3-4 osoby)
    • Sprawne, efektywne zarządzanie oddziałem
    • Współpraca z managerami oraz bieżące raportowanie wyników

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w handlu
    • Zamiłowanie do sprzedaży
    • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
    • Doświadczenie w sprzedaży aktywnej – mile widziana branża dekoratorska,
      meblowa, stolarka otworowa
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Zmysł techniczny - pomiary okien oraz montaże rolet
    • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
    • Dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność

    Oferujemy:

    • Podstawę z systemem premiującym wysoką sprzedaż
    • Szereg szkoleń wprowadzających oraz doszkalających
      (produktowe oraz z zarządzania i sprzedaży)
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • Wsparcie marketingowe
    • Stabilne zatrudnienie

    Preferowana forma zatrudnienia - własna działalność gospodarcza

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dekorama Lucyna Żak z siedzibą w Jankowo 21, Pakość zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dekorama Lucyna Żak z siedzibą w Jankowo 21, Pakość. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom