Oferta pracy

Lider Zespołu Sprzedaży Telefonicznej k/m

SUN FAMILY SP. Z O. O.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, budowa i rozwój zespołu sprzedaży telefonicznej,

  • Motywowanie i coaching oraz egzekwowanie założonych celów od podległego zespołu,

  • Codzienna analiza, kontrola i rozwój sprzedaży w call center,

  • Organizacja pracy zespołu sprzedaży telefonicznej,

  • Przygotowywanie analiz oraz raportów sprzedaży, ze wskazaniem elementów wymagających poprawy,

  • Kontrola i nadzór nad jakością sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w efektywnym zarządzaniu zespołem telesprzedaży popartego sukcesami,

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej oraz specyfiki sprzedaży telefonicznej,

  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej oraz podległego zespołu,

  • Umiejętność motywowania i egzekwowania założonych celów,

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, planowania oraz określania priorytetów,

  • Znajomość obsługi programu Excel.

Mile widziane

  • Szkolenia i kursy w zakresie zarządzania projektami sprzedaży, zasobami ludzkimi, jakością i efektywnością sprzedaży (akademia menedżera, coaching itp).

Firma Sun Family to lider z branży fotowoltaicznej - najszybciej rozwijającej się branży w Polsce. Panele fotowoltaiczne, które zakładamy u naszych klientów, są produkowane w Polsce, co stanowi dużą przewagę konkurencyjną. Prowadzimy liczne szkolenia techniczne i sprzedażowe oraz spotkania integracyjne - cały czas możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i pomoc.

Przewiń do profilu firmy