Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Sprzedaży Ubezpieczeń

  • Grójec, Mińsk Mazowiecki, Płock, Płońsk, Radom, Warszawa, Wyszków, Żyrardów, mazowieckie
  • Kierownik
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MetLife

    Rozwijamy się dla Ciebie od ponad 150 lat.

    Pod tym hasłem MetLife podnosi standardy obsługi Klienta, wprowadza nowe produkty
    oraz dynamicznie rozwija Dział Obsługi Klienta.

    Obecnie do wiodącej placówki MetLife TUnŻiR poszukujemy ambitnych, pracowitych,
    szukających możliwości rozwoju kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grójec, Mińsk Mazowiecki, Płock, Płońsk, Radom, Warszawa, Wyszków, Żyrardów
    Numer referencyjny: LZ04/2019
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • rekrutacja i selekcja handlowców,
    • wdrożenie nowych pracowników,
    • szkolenie oraz rozwój Agentów,
    • pomoc handlowcom w osiąganiu założonych celów biznesowych.

    Wymagania:

    Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale jesteśmy otwarci również na Kandydatów szukających nowego zawodu.

    Oferujemy:

    • indywidualnie dopasowany plan rozwoju zawodowego,
    • elastyczny czas pracy,
    • atrakcyjny pakiet finansowy (podstawa + prowizja + premie),
    • pakiety: socjalny, medyczny, sportowy,
    • atrakcyjne produkty oraz świetną atmosferę pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JM Consulting Jarosław Michalak oraz Artur Król Pośrednik Ubezpieczeniowy z siedzibą w Warszawie przy ul. Mickiewicza 63 lok.101  (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.