Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KWARTZ sp. z o.o.

Lider Zespołu Sprzedaży

KWARTZ sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
8 00021 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych,

  • budowanie zespołu sprzedażowego i zarządzanie nim,

  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole,

  • współpraca z Dyrektorem Handlowym i Działem Realizacji .KWARTZ.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze OZE lub w branżach: budowlana, ubezpieczeniowa, rolna – warunek konieczny,

  • umiejętność budowania i zarządzania rozproszonym zespołem sprzedaży – warunek konieczny,

  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe – pokaż nam co potrafisz :)

  • nastawienie na realizację celu i wyników sprzedażowych,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne – łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami i umiejętność docierania do klientów,

  • umiejętność planowania i organizacji pracy tak własnej jak i zespołu.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • najwyższą prowizję na rynku od sprzedaży własnej,

  • prowizję od sprzedaży zespołu,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe,

  • wsparcie Centrali .KWARTZ na każdym etapie sprzedaży,

  • minimum kwestii administracyjnych i maksimum pracy w terenie,

  • świetny produkt - najlepsze komponenty, najdłuższa gwarancja na rynku, darmowe ubezpieczenie, elastyczne finansowanie.

Tak się u nas pracuje

Aplikuj – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i bądź #PozytywnieNaładowany!