Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zespołu - Starszy Programista PHP

eDokumenty sp. z o.o.O firmie

eDokumenty sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą działu programistów,

  • ustalanie z biznesem zakresu zmian oraz opracowywanie koncepcji rozwoju aplikacji,

  • zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań, wydajności i dostępności tworzonych rozwiązań,

  • nadzór nad tworzonymi rozwiązaniami,

  • tworzenie i rozwój aplikacji w Biznesowym Systemie Operacyjnym Ready_™ z wykorzystaniem m.in. PHP, PostgreSQL, Javascript, HTML/CSS,

  • realizację projektów dla klientów systemu Ready_™,

  • wsparcie techniczne dla administratorów systemu Ready_™,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej aplikacji systemu Ready_™,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i zadowolenie klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość języka PHP (7.x) w stopniu zaawansowanym,

  • doświadczenie w pracy z zespołem jako Team Leader,

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy jako programista PHP,

  • bogate doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (mile widziany PostgreSQL),

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych,

  • znajomość technologii HTML oraz CSS,

  • umiejętność korzystania z narzędzia PhpStorm,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność pisania przejrzystego kodu,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność wypracowywania z zespołem rozwiązania i zwinnej ścieżki jego rozwoju,

  • umiejętność inspirowania zespołu do budowania wartościowych rozwiązań,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zdolność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość języka BPMN wykorzystywanego do modelowania procesów biznesowych,

  • praktyczna znajomość Linux,

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy w najbardziej dynamicznym segmencie oprogramowania dla firm,

  • szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne),

  • pakiet dla aktywnych – karta Multisport

  • dogodna lokalizacja w centrum miasta

  • konkurencyjne wynagrodzenie, w tym atrakcyjny system premiowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

eDokumenty to dynamicznie rozwijająca się firma tworząca webowe oprogramowanie dla firm. Nasz system osiągnął już uznanie i sukces rynkowy, jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tym segmencie. Interesuje nas dalsza ekspansja na krajowym rynku, a w niedalekiej przyszłości również za granicą. Jeśli chcesz tworzyć z nami globalną markę, to aplikuj na stanowisko:

Lider Zespołu / Starszy Programista PHP

Przewiń do profilu firmy

Zapewniamy ciekawą pracę i całą masę pozytywnej energii. Cenimy kreatywność i zaangażowanie. Jeśli jesteś osobą otwartą na wiedzę i nowe doświadczenia, lubisz poszerzać swoje horyzonty i stawiać czoła wyzwaniom – zapraszamy!

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV - I etap rekrutacji realizowany będzie zdalnie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź nasze strony internetowe: www.edokumenty.eu, www.ready-os.com