Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider zespołu - w magazynie e-commerce

HISERT POLSKA sp. z o.o.

  • Zapadła 8d, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Zapadła 8d

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją celów wydajnościowych i jakościowych – monitorowanie wskaźników, sporządzanie raportów, kontrola wykonania pracy zgodnie z przyjętymi normami,

  • nadzór nad kontrolą ilościowo-jakościową przyjmowanego towaru oraz dbanie o zachowanie prawidłowych warunków dla przechowywanych towarów,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych związanych z obsługą zamówień,

  • organizacja porządku na stanowiskach pracy,

  • identyfikowanie wąskich gardeł w procesach i ich usuwanie,

  • nadzorowanie, motywowanie i kontrolowanie podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe logistyczne,

  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz kierowaniu ludźmi,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie,

  • umiejętność delegowania zadań,

  • znajomość procesów logistycznych i specyfiki funkcjonowania magazynu dystrybucyjnego,

  • samodzielność w działaniu, zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia,

  • umiejętność wdrażania procesów logistycznych i planowania oraz optymalizacji wykorzystania zasobów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Działalność HISERT obejmuje obszary produkcji oraz handlu e-commerce – obecnie ofertę firmy tworzą marki odzieżowe, których wspólną cechą jest najwyższa możliwa jakość. Kupując nasze produkty, klient ma pewność, że kupuje produkt bezpieczny, lokalny, wytworzony w duchu Fair Trade. Działamy lokalnie, materiały sprowadzając wyłącznie z Europy i tutaj też sytuując sam proces produkcji.

HISERT to odpowiedzialna firma, której marki mają jak najlepiej służyć, możliwie największemu gronu odbiorców. Zabiegamy o ich zadowolenie, dając poczucie spokoju o jakość i uczciwość wybieranych przez nich produktów.

Przewiń do profilu firmy