Oferta pracy

Lider zespołu technologicznego

YAWAL S.A.

YAWAL S.A.

Lubliniecka 36

Herby (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy zespołu technologicznego.

  • Optymalizacja zadań oraz wsparcie i współpraca z wydziałami produkcyjnymi i okołoprodukcyjnymi.

  • Współudział w analizie i modernizacji całokształtu procesów produkcji, optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich i maszynowych.

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procesów i działań doskonalących.

  • Prowadzenie przydzielonych projektów, rozwiązywanie złożonych problemów okołoprodukcyjnych.

  • Odpowiedzialność za podstawowe szkolenia pracowników i rozwój ich kompetencji.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań oraz kreowanie strategii rozwoju technologii produkcji.

Nasze wymagania

  • Przepracowałeś co najmniej dwa lata na podobnym stanowisku.

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem pracowników.

  • Mile widziane jeśli posiadasz znajomość procesów lakierowania proszkowego i/lub obróbki mechanicznej.

  • Posiadasz znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów produkcyjnych.

  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excel.

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (mile widziane IFS).

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej oraz motywowania podległego zespołu.

  • Posiadasz umiejętność myślenia analitycznego i podejmowania decyzji

  • Cechuję Cię kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność.

  • Jesteś nastawiony na komunikacje, współpracę i poszukiwanie rozwiązań.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach.

  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego.

  • Dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

YAWAL S.A.

Firma Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje opieramy na współpracy i otwartości. Działamy w ramach Grupy Kapitałowej Yawal zatrudniając ponad 800 pracowników, dzięki którym doskonalimy się i rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy