Oferta pracy

Lider Zespołu Ubezpieczeń Grupowych

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległego zespołu zorientowana na realizację zakładanych celów (KPI) zdefiniowanych dla Biura Rozwoju Pośrednika w strategicznej karcie wyników. Dbanie o zachowanie jakości i terminowości wykonywanych zadań podległego Zespołu.

  • Analiza istniejących procesów biznesowych i propozycja ich optymalizacji.

  • Współpraca z zespołem IT w zakresie wdrażania nowych rozwiązań technologicznych (zaangażowanie w projekty mające na celu optymalizację procesów obsługowych).

  • Budowanie wizerunku INTER Polska jako profesjonalnego dostawcy usług ubezpieczenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne,

  • asertywność oraz pewność siebie,

  • charyzma, zdolności przywódcze, doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • doświadczenie w realizacji projektów z obszaru digitalizacji procesów,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze ubezpieczeń

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • atmosferę pracy opartą o współpracę i dzielenie się wiedzą,

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: świadczenie urlopowe, świadczenie świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji),

  • pakiet medyczny,

  • atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (Dworzec Zachodni),

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • nagrody jubileuszowe powiązane ze stażem pracy,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy