Oferta pracy

Lider Zespołu Utrzymania Ruchu

APATOR S.A.

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta wewnętrznego

  • Zarządzanie dostępnością parku maszynowego

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych

  • Zarzadzanie infrastrukturą na terenie zakładu produkcyjnego

  • Nadzór nad inwestycjami technicznymi

  • Nadzór nad ciągłym doskonaleniem procesów działu utrzymania ruchu

  • Reprezentowanie spółki w kontaktach z przedstawicielami dostawców

  • Zarządzanie efektywnością podległego zespołu przy użyciu narzędzi:

  • Zarządzanie przez cele (MBO), współczynniki operacyjne (KPI np.: OEE, MTTR, MTTF, MTBF), zarządzanie planem rozwoju pracowników

  • Nadzór i zarządzanie podległym zespołem pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym, elektrycznym lub elektronicznym

  • Znajomość narzędzi AutoCad lub pokrewnych oraz Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Łatwość rozwiązywania problemów, umiejętności organizacyjne, otwartość i optymistyczny pogląd na życie

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, Six Sigma będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na stanowisku menagera utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym

  • Realne możliwości rozwoju w organizacji

  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

APATOR S.A.

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Przewiń do profilu firmy