Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider zespołu w dziale operacyjnym

Medipe

  • Wadowicka 6, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Medipe

Wadowicka 6

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzasz kilkuosobowym zespołem,

  • Osiągasz założone cele sprzedażowe, w tym angażujesz się w projekty między działowe,

  • Budujesz relacje i rozwijasz współpracę z partnerami niemieckimi,

  • Monitorujesz i koordynujesz pracę zespołu,

  • Współpracujesz z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze komunikujesz się w j. niemieckim (poziom min. B2),

  • Masz min. roczne doświadczenie z zakresu sprzedaży lub obsługi klienta (mile widziane niemieckojęzycznego),

  • Jesteś osobą zorientowaną na cel, samodzielną i wytrwałą,

  • Potrafisz pracować pod presją czasu,

  • Posiadasz umiejętność ustalania priorytetów i efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu.

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb,

  • Pracę z perspektywami w firmie funkcjonującej już ponad 10 lat,

  • Ambitne wyzwania i realny wpływ na rozwój firmy,

  • Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje,

  • Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne,

  • Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne, wigilia firmowa,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Przyjazna atmosfera i możliwość pracy z inspirującymi ludźmi.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne