Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Zespołu w Dziale Sprzedaży

IKEA Retail, SzczecinO firmie

Rekrutacja zdalna

IKEA Retail, Szczecin

Mieszka I 63

Szczecin

LIDER ZESPOŁU W DZIALE SPRZEDAŻY, IKEA RETAIL, SZCZECIN

Hej! Jestem Karol.

Wierzę, że wyjątkowe miejsca są tworzone przez wyjątkowych ludzi. Jako Market Manager chcę zgromadzić energiczne i wyjątkowe osoby, z którymi wspólnie stworzymy nowy sklep IKEA w Szczecinie. Zaopiekuję się Tobą od procesu rekrutacji, wdrożenia aż po wspólną pracę w nowym, ekscytującym miejscu jakim będzie sklep IKEA w Szczecinie.

Kiedy ludzie dbają o siebie nawzajem, czują się bezpieczniej, a biznes się rozwija.

Jeśli Ty też wierzysz w to, że dbanie o ludzi i rozwój firmy są tak samo istotne – aplikuj!

O Tobie:

  • posiadasz zdolności przywódcze oraz doświadczenie w prowadzeniu i rozwoju własnego zespołu
  • twoją pasją i mocną stroną jest bezpośrednia praca z klientem,
  • lubisz wyzwania, a cele które sobie stawiasz są ambitne i satysfakcjonujące,
  • często szukasz nowych sposobów działania, lubisz optymalizować procesy,
  • motywuje Cię praca z zespołem i wspólna realizacja zadań,
  • masz doświadczenie w pracy z budżetami, kosztami i kluczowymi wskaźnikami wydajności oraz praktyczną umiejętność ich wykorzystania do planowania, monitorowania i kierowania zadaniami,
  • posiadasz umiejętności analityczne i zdolność do podejmowania decyzji w oparciu o analizę wskaźników biznesowych,
  • umiesz wyznaczać priorytety i efektywnie organizować pracę swoją i zespołu, aby maksymalnie wykorzystać przeznaczony na nią czas,
  • wiesz jak ukierunkować pracowników, dajesz im jasne wskazówki oraz śledzisz ich postępy,
  • kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania codziennych sytuacji w pracy,
  • posługujesz się językiem angielskim w mowie i w piśmie (mile widziane),
  • jesteś elastyczny i dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym oraz weekendowym.

O stanowisku:

Lider zespołu w Dziale Sprzedaży odpowiada za zbudowanie, rozwój i motywację zespołu, wraz z którym zapewnicie wzrost sprzedaży i wizytacji, codzienne budowanie silnej marki i świadomości pozytywnego oddziaływania na środowisko poprzez wykorzystywanie wiedzy w zakresie wyposażania domów i mieszkań, oraz wysoki poziomu obsługi klientów w środowisku wielokanałowej sprzedaży. Na tym stanowisku będziesz raportować do Kierownika Działu Sprzedaży.

Twoje zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych, poprzez zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów w wielokanałowym środowisku, codzienną dbałość o inspirujący wygląd działu oraz adekwatne zatowarowanie,
  • prowadzenie i rozwijanie kompetentnego i wydajnego zespołu pracowników, który będzie przyczyniał się do osiągnięcia wspólnych celów i zadań (np. wzrost sprzedaży, rentowność, pozycjonowanie marki i pozytywne doświadczenie klienta),
  • współpraca z innymi działami, funkcjami w celu zapewnienia płynnego doświadczenia zakupowego klientów, optymalizacji zysków i kosztów oraz kompleksowego, komercyjnego podejścia do wielokanałowej sprzedaży,
  • budowanie klimatu otwartości i współpracy w organizacji, w tym bycie wzorem do naśladowania w zakresie wartości IKEA, w szczególności poprzez sposób komunikacji, angażowanie i dawanie odpowiedzialności współpracownikom,
  • budowanie silnych relacji opartych na zaufaniu, szacunku i otwartości, a także współpraca i kreowanie rozwiązań z kolegami i współpracownikami, partnerami społecznymi, klientami i społecznością lokalną na danym rynku,
  • zaangażowanie w tworzenie rozwiązań dla domów, które wspierają ideę zrównoważonego rozwoju i poprawy zdrowia, przyczyniając się tym samym do realizacji strategii ‘People & Planet Positive’ IKEA oraz wspierając działania na rzecz społeczeństwa, klientów i współpracowników.

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa INGKA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Ogłoszenie archiwalne