Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Mazars Audyt Sp. z o.o z siedzibą w: Piękna 18, 00-549 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Lider zespołu w dziale usług księgowych

Mazars Polska

Piękna 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja wdrożenia nowych klientów oraz tworzenie strategii obsługi klientów

  • nadzór merytoryczny nad realizacją świadczonych usług

  • zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu oraz kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac

  • motywowanie, rozwój i ocena zespołu

  • zarządzanie rentownością projektów: analiza budżetu, godzin, fakturacji

  • identyfikowanie obszarów do usprawnień i optymalizacji

  • rozpoznawanie ryzyk na projektach i analiza świadczonych usług

  • uczestnictwo w działaniach business development: ofertowanie, pisanie artykułów, wypowiedzi merytoryczne

  • raportowanie do Managerów i Dyrektora

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego w kierunku rachunkowości

  • bardzo dobrej znajomość zagadnień podatkowych (VAT, CIT w tym podatek u źródła, Ordynacja Podatkowa) i rachunkowości

  • min. 3 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowości lub audycie

  • doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem księgowym

  • umiejętności prowadzenia projektów w obszarach organizacji procesów księgowych

  • doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie

  • umiejętności integracji, motywacji, rozwiązywania problemów wewnątrz zespołu i w relacji z klientami

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • bardzo dobrej znajomości excela

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i awansów

  • międzynarodowe środowisko pracy, możliwość pracy w innych biurach Mazars na całym świecie w ramach programu Mazars Mobility

  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz dostęp do platformy MyBenefit

  • dostęp do nowoczesnych platform e-learningowych oraz szerokiej bazy wiedzy zawierającej szkolenia merytoryczne oraz z zakresu umiejętności technicznych i miękkich

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce lub możliwość pracy stacjonarnej w Warszawie i Krakowie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Selekcja CV's

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Zatrudnienie i wprowadzenie

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 44 000 specjalistów – w tym 28 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance - pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

W Polsce Mazars zatrudnia prawie 400 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

Przewiń do profilu firmy