Oferta pracy

Lider Zespołu w obszarze produkcji

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

  • Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

W związku z rozwojem fabryki Miele w Ksawerowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Realizacja planów produkcyjnych, nadzór oraz koordynowanie pracy pracowników linii produkcyjnej
  • Dbanie o dobre relacje w zespole, motywowanie i zapewnienie rozwoju pracowników zespołu
  • Wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym, zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
  • Nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Odpowiedzialność za jakość produktu
  • Przeprowadzanie szkoleń/ zapewnienie odpowiedniego poziomu przeszkolenia pracowników
  • Raportowanie wyników do Kierownika Zmiany

Kluczowe wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość technologii i procesów produkcji
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi komputera, doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość zagadnień LEAN
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „aplikuj”

Place of work: | Type of employment: | Starting date:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy