Lider Zespołu WMS

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Kierownik
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Mszczonów

    DOŁĄCZ DO ZESPOŁU FIEGE!

    Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 20 lat, a z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki z branży modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i AGD.

    Oferujemy:

    • Możliwość wdrażania rozwiązań i realny wpływ na rozwój firmy
    • Pracę ze specjalistami w dziedzinie IT oraz ekspertami z obszaru WMS
    • Możliwość nauki i rozwoju (m.in. darmowe lekcje języka angielskiego - Akademia Rozwoju FIEGE)
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bezpłatną opiekę medyczną
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące monitorowanie systemu magazynowego (WMS) w Centrach
      Dystrybucyjnych regionu (Polska, Czechy, Węgry) w celu zapewnienia
      ciągłości jego funkcjonowania
    • Kierowanie zespołem pracowników
    • Zapewnienie wsparcia 24/7 poprzez organizację dyżurów informatycznych
    • Kontrolowanie ilość otwartych zgłoszeń, zarządzanie ich analizą i
      proponowanie akcji korygujących
    • Rozwiązywanie problemów i dzielenie się swoją wiedzą z podległym
      zespołem
    • Dbanie o prawidłowe dokumentowanie procesów klientów,
    • Nadzór nad wprowadzaniem nowych rozwiązań i projektów
      informatycznych
    • Organizacja szkoleń wewnętrznych dla pracowników Spółki
    • Koordynacja komunikacji pomiędzy zespołem Helpdesk i Działami
      Magazynu oraz Działami Obsługi Klienta

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w technicznym wsparciu systemami
      zarządzania magazynem
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Znajomość SQL
    • Znajomość funkcjonowania środowiska AS400 jako dodatkowy atut
    • Umiejętność zarządzania projektami
    • Wiedza na temat procesów operacyjnych w magazynie, w tym odbiór,
      przetwarzanie zamówień, kompletowanie, pakowanie, wysyłka,
      zarządzanie zapasami i liczenie cykli oraz usługi dodawania wartości
    • Znajomość głównych funkcji WMS i ich powiązania z procedurami
      operacyjnymi
    • Silne umiejętności interpersonalne (komunikacja, prezentacja,
      zarządzanie problemami)

    Anna Cieślik

    e-mail: anna.cieslik@fiege.pl

    Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
    2. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;
    3. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa oraz Fiege Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Solariego 4, 02-070 Warszawa;
    4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez Fiege Sp. z o.o.;
    6. Posiada Pan/Pani prawo żądania od Fiege Sp. z o. o. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
    7. Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;
    8. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych);
    9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.
    10. Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu (np. pracuj.pl);
    11. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.