Lider Zespołu Wsparcia Technicznego oraz Realizacji Projektów B2B

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.11.2017
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lider Zespołu Wsparcia Technicznego
oraz Realizacji Projektów B2B
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem, w tym: organizacja pracy, motywowanie pracowników, kontrolę wyników pracy, efektywna komunikacja i budowanie zaangażowania,
  • współpraca z działami specjalistycznymi oraz sprzedażowym w zakresie opracowywania rozwiązań technicznych zgodnych z wymaganiami klientów biznesowych,
  • zarządzanie procesem dzierżawy łączy/infrastruktury na potrzeby realizacji projektów B2B oraz kontrola budżetu,
  • prowadzenie rozmów technicznych z klientem B2B oraz koordynacja wyceny proponowanych rozwiązań,
  • utrzymywanie jednolitych standardów rozwiązań stosowanych w sieci UPC,
  • zapewnienie wsparcia Kierownikom Projektu odpowiedzialnym za dostarczanie usług biznesowych,
  • zapewnienie konfiguracji CPE oraz sieci szkieletowej po stronie IT WAN/Telecom,
  • ewidencjonowanie sprzętu oraz usług,
  • zarządzanie budżetem w zakresie odpowiedzialności zespołu,
  • koordynacja projektów budowy punktów styku sieci z innymi operatorami telekomunikacyjnymi.

Oczekiwania względem kandydatek/kandydatów:

  • doświadczenie w prowadzeniu licznych projektów biznesowych oraz zarządzaniu zespołem,
  • ugruntowana wiedza na temat działania sieci transmisji danych oraz technologii sieci telekomunikacyjnych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze wsparciem technicznym sprzedaży,
  • umiejętność zarządzania zespołem, budowania relacji oraz motywowania,
  • znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • świadomość biznesowa i orientacja na osiąganie założonych rezultatów,
  • doskonała organizacja pracy i komunikatywność,
  • umiejętność działania pod presją czasu i pracy w zmiennych warunkach,
  • wykształcenie wyższe (preferowane telekomunikacyjne lub pokrewne).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej organizacji,
  • dodatkowe benefity (np. opieka medyczna, pakiet usług UPC, pakiet sportowo-rekreacyjny, ubezpieczenie).

Nie zapomnij dołączyć klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się