Oferta pracy

Lider Zespołu Wysyłek i Spedycji

keeeper sp. z o.o.O firmie

  • Mokra 3, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

keeeper sp. z o.o.

Mokra 3

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz nadzór nad procesami związanymi z wysyłkami

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu

  • Analizy i raportowanie KPI w zakresie realizacji wysyłek i transportu

  • Monitorowanie i optymalizację kosztów transportu

  • Poszukiwanie nowych podwykonawców usług transportowych oraz prowadzenie analizy rynku pod tym kątem

  • Monitorowanie współpracy z przewoźnikami

  • Komunikację z Działem Sprzedaży, Planowania, Magazynem, Montażem oraz innymi fabrykami Grupy w celu potwierdzenia terminów i transportów

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (transport, logistyka)

  • Praktycznej znajomość programu Excel - poziom zaawansowany

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • dostęp do nowoczesnych technologii, udział w nowatorskich projektach

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • dostęp do kursów i szkoleń

  • dostęp do karty sportowej Multisport

  • ZFŚS (dofinansowanie do Świąt Wielkanocnych, Bożonarodzeniowych oraz wypoczynku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi

  • praca w międzynarodowej firmie

Od ponad 20 lat, jesteśmy jednym z największych europejskich producentów innowacyjnych i wysokojakościowych artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów w ok. 35 krajach na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko związane z TSL.

Przewiń do profilu firmy