Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Zespołu Zarządzania Produktami Zdrowotnymi

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, wdrożenie i modyfikacja produktów z zakresu ubezpieczeń zdrowotnych, w tym: Ogólnych Warunków Ubezpieczeń, materiałów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń produktowych, koordynacja tworzenia ofert niestandardowych grupowych ubezpieczeń zdrowotnych,

  • nadzór nad sprawowaniem opieki nad grupowymi polisami Klientów w zakresie operacyjnym, w tym: rekalkulacja składek, opracowanie zmian w umowie ubezpieczenia, reprezentowanie Firmy TU INTER Polska S.A. na zewnątrz,

  • stały monitoring szkodowości polis w ramach portfela, w tym: rekalkulacja składek zgodnie z poziomem szkodowości, przygotowywanie zmian w umowę związanych z nowymi warunkami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zdrowie publiczne, pielęgniarstwo),

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w Towarzystwach Ubezpieczeniowych w zespole produktowym,

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu i modyfikacji produktów,

  • umiejętności analityczne oraz dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie excel),

  • znajomość ubezpieczeń zdrowotnych,

  • umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, negocjacyjne oraz radzenie sobie z niestandardowymi zagadnieniami,

  • skrupulatność, samodzielność, sprawność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Mile widziane

  • umiejętności prezentacyjne (prowadzenie szkoleń, wystąpienia publiczne),

  • gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów,

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • atmosferę pracy opartą o współpracę i dzielenie się wiedzą,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: świadczenie urlopowe, świadczenie świąteczne),

  • pakiet medyczny,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (przy Dworcu Zachodnim).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne