Oferta pracy

Lider Zmianowy - Mistrz zmianowy

Gi Group Poland S.A.

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowane prac zespołu

  • Nadzór nad jakością oraz terminowością zadań

  • Rozwiązywanie problemów technicznych i merytorycznych

  • Czytanie dokumentacji technicznej

  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach

  • Monitorowanie i raportowanie realizacji wykonanie planu produkcyjnego

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP przez pracowników

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem - mile widziane

  • Umiejętność planowania i i rozliczania zadań

  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi

  • Znajomość programów klasy ERP (SAP, Syteline)

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • System pracy 2 zmianowy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy