Lider zmianowy

  • Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • Kierownik
  • 09.04.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wiązowna (pow. otwocki)

    Obowiązki stanowiska pracy:

    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem zmiany produkcyjnej.
    • Bieżąca kontrola produktu na wszystkich etapach produkcji.
    • Zarządzanie pracą grupy osób ( ok. 20- 25)  na linii produkcyjnej:
      • koordynacja bieżącej pracy pracowników
      • koordynacja obsady stanowisk produkcyjnych
      • bieżąca ocena podległych pracowników
      • planowanie grafików pracy dla pracowników;
      • kontrola czasu pracy
    • Realizacja planu produkcyjnego przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad jakościowych.
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ochrony środowiska w podległym obszarze.
    • Współpraca z innymi działami w firmie ( Techniczne Utrzymanie Ruchu, Technologiem, Kontrolą Jakości oraz Personalnym).

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień normy ISO9001 oraz GMP.
    • Min. roczne doświadczenie na stanowisku brygadzisty/lidera linii produkcyjnej.
    • Mile widziana praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.
    • Umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi współpracownikami.
    • Nastawienie na jakość pracy.
    • Zdecydowanie, zdolności interpersonalne, odpowiedzialność, inicjatywa.
    • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 6:00 - 14:00. 14:00 - 22:00 lub równoważnym.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę) o rozpoznawalnych markach.
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz pakiet premiowy.
    • Możliwość rozwoju, szkoleń.
    • Pełen pakiet socjalny (karta medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, multisport za dopłatą).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.