Oferta pracy

Lider zmiany

Exorigo-Upos S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Grupa Exorigo-Upos jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla sektorów retail, bankowość, produkcja i ubezpieczenia. Posiadamy w tym obszarze ponad dwudziestoletnie doświadczenie i jesteśmy zaufanym partnerem technologicznym.

Główne zadania:

  • Aktywny udział w budowaniu nowego zespołu
  • Budowanie kultury Ducha Zespołu
  • Motywowanie i angażowanie współpracowników w kreowanie miłego i przyjaznego miejsca pracy
  • Dbanie o wysoką jakość w wykonywaniu zadań wynikających z powierzonej misji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi w pozycji Lidera Zespołu / Kierownika Zmiany
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność zarządzania i wprowadzania zmian w procesie.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • Nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP (SAP, WMS)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym
  • Wynagrodzenie płatne do ostatniego dnia miesiąca
  • Możliwość budowania przyjaznej kultury i środowiska pracy
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Dogodną lokalizację
  • Bardzo przyjazną, otwartą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju personalnego w strukturach logistyki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy