Logo Pracuj.pl

Lider Zmiany

Nestor SpringsO firmie

  • Jaworzno, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Nestor Springs

Wygoda 111

Jaworzno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Buduj, rozwijaj i zarządzaj zespołem produkcyjnym w Nestor Springs!

Powierzmy Ci zadania związane z realizacją planu produkcyjnego, które przełożą się na obowiązki związane z organizacją czasu pracy zespołu. Wykorzystując swoje doświadczenie w pracy na produkcji będziesz miał realny wpływ na rozwój oraz optymalizację procesów w firmie.

Zadania:

• Zarządzanie 30-osobowym zespołem fachowców

• Motywowanie, dbanie o rozwój podległego zespołu

• Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej

• Realizacja planu produkcyjnego

• Zamawianie materiałów i surowców potrzebnych do realizacji planu produkcyjnego

• Tworzenie analiz i raportów na potrzeby przełożonego

• Optymalizacja procesu i kosztów wytwarzania produktu

• Promocja i przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w organizacji i koordynacji pracy podległych pracowników
  • Umiejętność rozliczania czasu pracy pracowników, przydzielanie urlopów, tworzenie grafików, itp.
  • Praktyczną znajomość narzędzi i metodyki LEAN
  • Znajomość środowiska Windows, MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w rodzinnej, prężnie rozwijającej się firmie (laureat rankingu najszybciej rosnących firm Diamenty Forbesa 2022 w regionie małopolskim)
  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • benefity, eventy pracownicze i spotkania integracyjne
  • dobrą atmosferę, opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
  • przyjazne, komfortowo urządzone biuro z parkingiem dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Nestor Springs jest wiodącym producentem formatek sprężynowych w Europie i jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży materacowej. Dzięki naszemu fantastycznemu zespołowi, w Nestor Springs możemy działać kreatywnie, wdrażać nowoczesne produkty dla naszych klientów i dbać o rozwój. Inwestujemy w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, bo wierzymy, że współpraca i szczere relacje są fundamentami współpracy.

Lider Zmiany, Wygoda 111, Jaworzno